"DIDŽIAUSIAS JONINIŲ LAUŽAS" iškeliavo į Panevėžį | ZIP FM
ON AIR:
ZIP FM Muzika
ZIP FM
ŽINUTĖ Į ETERĮ

„DIDŽIAUSIAS JONINIŲ LAUŽAS“ iškeliavo į Panevėžį

Joninių proga radijo stotis ZIP FM stipriai sujudino vandenis eteryje ir soc. tinkluose. To priežastis – projekto „Didžiausias Joninių laužas“ prizas automobilis. Beveik penki tūkstančiai žaidimui užsiregistravusių asmenų kovoja dėl 1988 metų „Audi 80“.

Nors automobilis vadinamas laužu, tačiau tai tik žodžių žaismas. Tai – 1988 m, 1,8l kubatūros, 66 kw, šviežiai perdažyta „Audi 80“. Automobilis varomas benzinu ir dujomis, salonas – veliūrinis, ratai – originalūs, vairas – su stiprintuvu. Automobilyje niekada nebuvo rūkoma, Lietuvoje jis važinėtas vieno šeimininko ir tai tik į sodą ir bažnyčią.

Daina prie „laužo“:

Daina prie laužo │ DIDŽIAUSIAS JONINIŲ LAUŽAS

„Mūsų bulka – idealios būklės. Penkios pavaros, jokios rūdelės, veikia vėjelis. Ji išskirtinė. Tai bulka, kuri tinka net veganams. Apie ją susuktas video, jai parašyta daina. Ji kvepia taip, kaip kvepėdavo senelio automobilis. Galimai ji yra trokštamiausias šių dienų Lietuvos automobilis“, – pasakoja kelis ratus su Joninių „laužu“ Vilniuje apsukęs ZIP FM laidų vedėjas Žygimantas Gečas.

Automobilio vaizdo įrašas:

Audi Bulkos grožis │ DIDŽIAUSIAS JONINIŲ LAUŽAS

Pagaliau Audi Bulka išvydo savo naują savininkę! Ji – Audi fanė, Audi klubo narė, panevėžietė Liberta Pratusytė. Atsiėmusi raktelius, mergina sėdo į automobilį ir išvyko į Socialinių mokslų kolegiją, į diplomų įteikimo ceremoniją.

„Pastatysiu automobilį kuo arčiausiai kolegijos, kad visi matytų. Labai džiaugiuosi, kad būtent man atiteko ZIP FM Bulka. Nesitikėjau laimėti, tačiau pažadu ja rūpintis“,- kalbėjo Liberta. Libertos šeimoje šis Audi 80 – trečias šios markės automobilis. Identišką mašiną turintis nugalėtojos tėtis pažadėjo saviškį paaukoti „ant dalių“, naująjį – „paturbinti“ bei leisti dar ilgai ir laimingai važinėti Lietuvos keliais.

„Laukia atostogos, važiuosime į Elektrėnus, norisi nulėkti ir iki Palangos, tai bus pirmos kelionės su šiuo automobiliu,“- dėstė Liberta. Drauge su automobiliu panevėžietei atiteko ir kvietimas dalyvauti RatRace.lt lenktynėse.

„Sudalyvauti labai norėčiau, tačiau gaila automobilio. Kelionėje namo į Panevėžį su Bulkyte artimiau susipažinsime, tuomet ir nuspręsime, ką daryti,“- apie lenktynes kalbėjo Liberta.