Iširo ZIP FM duetas: Gedas išėjo pas Kernagytę, Timūras pasirinko Kakariekaitę | ZIP FM
ON AIR:
ZIP RYTAS SU TIMŪRU IR IEVA
ZIP FM
ŽINUTĖ Į ETERĮ

Iširo ZIP FM duetas: Gedas išėjo pas Kernagytę, Timūras pasirinko Kakariekaitę

Išsiskyrė 1100 laidų ZIP FM  ir „Radiocentro“ eteryje sukūręs Gedo ir Timūro duetas

Kalendorinę žiemą ZIP FM pasitinka pokyčiais programoje. Po puspenktų metų darbo drauge, skiriasi šios radijo stoties duetas – Gedas Saročka ir Timūras Augucevičius. Vyrai tiesioginiame ZIP FM eteryje sukūrė apie 600 laidų, dar bene tiek bičiuliai sugeneravo dirbdami „Radiocentre“.

„Duetas skambėjo labai gerai. Tai buvo mūsų radijo stoties desertas. Tačiau vyrams prireikė gryno oro, pokyčių, naujovių. Džiaugiuosi, kad abu liko ZIP FM ir toliau kurs gerą produktą,“- sako ZIP FM laidų vedėja ir programų direktorė Ieva Kakariekaitė.

Būtent ji tapo naująja Timūro partnere ryto laidoje „ZIP rytas“. Iškart po jų eteryje pasirodys Gedo ir Eglės Kernagytės-Dambrauskės duetas.

Iširus Gedo ir Timūro duetui, beveik metus ZIP FM eteryje dirbanti Eglė Jurgaitytė „užsidirbo“ autorinę laidą. Ją radijo stoties klausytojai girdės darbo dienomis nuo 14 iki 16 val.

„1100 laidų. Skaičius įspūdingas. Matant jį norisi sau pačiam per petį paplekšnoti. Bet norisi ir naujų potyrių, pasitikrinti kaip skambame su kitais kolegomis. Aš ir Eglė Kernagytė…. skayčiau, svajonės pildosi. Esame pasiruošę kitam 1100,“- juokiasi G. Saročka.

 „Aš džiaugiuosi kolegų sėkme. Gedas su Egle Kernagyte dabar turi savo laidą ir sužibės dar labiau. Eglės Jurgaitytės sėkme radijuje aš neabejoju. Ji labai talentinga. Tas rytinis meilės ir pozityvumo inkubatorius, kurį mes buvome sukūrę savo trijulėje, užaugino visus iki šio momento, kai mus mėgstantys klausytojai gali dar labiau mėgautis ZIP FM visą dieną. Šie pokyčiai yra tik į gera,“- sako T. Augucevičius.

ZIP FM programa:

7:00 – 10:00 val. – „ZIP rytas“ su Ieva ir Timūru

10:00 – 12:00 val. – „ZIP diena“ su Egle ir Gedu

12:00 – 14:00 val. – „ZIP diena“ su Žygimantu Geču

14:00 – 16:00 val. – „ZIP diena“ su Egle Jurgaityte

16:00 – 18:00 val. – „ZIP vakarėlis“ su Haroldu Zenkovu ir Rimvydu Černiausku