Naujienos

RADIJO STOTIS ZIP FM PRADEDA NAUJĄ ETAPĄ

todayDecember 13, 2023 4355 66 4

Background

Šiandien radijo stotis ZIP FM pradeda naują etapą – eteryje skamba atnaujinta programa ir grojaraštis, darbą pradeda naujai suformuota laidų vedėjų komanda. Pokyčiai ne tik girdimi, bet ir matomi – pasikeitė ZIP FM logotipas, įvaizdis, o norintiems girdėti dar daugiau muzikos pristatytas visiškai šviežias dukterinis muzikinis kanalas – internetinė radijo stotis ZIP FM IŠ KASETĖS.

Atsinaujinusios, melodingą šokių muziką grojančios radijo stoties ZIP FM pažadas – „Daugiau muzikos!“. Tai ne tik šūkis, bet ir įsipareigojimas klausytojams. ZIP FM radijo laidų vedėjai nevargins jų ilgomis kalbomis, tarpusavio diskusijomis ar pokalbiais eteryje. Naujoji ZIP FM radijo laidų vedėjų komanda klausysis muzikos kartu! Nuo šiol ZIP’o eteryje tik tai, kas svarbiausia, ir tik pozityviu ritmu – trumpai, aiškiai ir paprastai. Mažai kalbų, daug muzikos ir, žinoma, visada aktuali informacija.

ZIP FM eteryje kasdien darbuosis patyrę eterio balsai, įvairių Lietuvos radijo stočių eteryje praleidę ne vienerius metus. Kiekvieną darbo dienos rytą ZIP ŽADINTUVĄ įjungs ZIP FM klausytojams jau puikiai pažįstamas Žygimantas Gečas, dienos eteryje darbuosis Tomas Šileika, o vakaro ritmu pakaitomis rūpinsis Valdas Kabutavičius bei Saulius Jansonas. Svarbiausių dienos naujienų dozę užtikrins RADIOCENTRO naujienų tarnyba. Trumpos, bet informatyvios žinios ZIP FM eteryje kas pusvalandį, savaitgaliais kas valandą.

Šiandien pasikeitė ir radijo stoties logotipas bei spalvinis identitetas. Naujasis ZIP FM logotipas minkštesnių formų, lengvai įskaitomas, aiškus ir suprantamas visiems. Atnaujinta spalvinė ZIP FM gama – nuo šios dienos pagrindine ZIP‘o spalva tampa ryškiai mėlyna.

ZIP studija 21 scaled e1702552762424

O norintiems dar daugiau ZIP FM muzikos ir jokių kalbų jau veikia tik  internete transliuojanti dukterinė radijo stotis ZIP FM IŠ KASETĖS. Čia skamba visa šokių muzikos istorija: nuo SNAP iki PRODIGY, nuo VANILLA ICE iki EMINEM. Subalansuota 90-ųjų gerbėjams, bet puikiai tiks ir tiems, kurie dar pamena šio amžiaus pradžios laikus be išmaniųjų telefonų. Vien tik gerai žinomi tų laikų didžiausi šokių aikštelių hitai visą parą, 7 dienas per savaitę be jokių pauzių. ZIP FM IŠ KASETĖS atrasti ir įsijungti gali šios svetainės grotuve.

Radijo stotis ZIP FM priklauso RADIOCENTRO radijo stočių grupei, transliuoja FM bangomis didžiuosiuose šalies miestuose, o internetu ar naudojantis mobiliosiomis programėlėmis pasiekiama visoje Lietuvoje.

Tyrimų bendrovės „Kantar“ duomenimis, RC grupės radijo stotys per savaitę pasiekia apie 1 milijoną, per dieną – apie 458 tūkstančius 16-74 metų amžiaus Lietuvos gyventojų. ZIP FM per savaitę pasiekia apie 275 tūkstančius, per dieną – iki 86 tūkstančių Lietuvos gyventojų

Written by: user

Rate it

RADIOCENTRO RADIJO STOČIŲ GRUPĖ

© ZIP FM 2023. Visos teisės saugomos | Privatumo politika

RADIOCENTRO RADIJO STOČIŲ GRUPĖ

© ZIP FM 2023. Visos teisės saugomos | Privatumo politika

0%